نظر سنجی در خصوص تمدید قرارداد بیمه نوین
برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیک کنید
ورود به سایت

نشست کمیته تخصصی عمرانی و پشتیبانی پدافند غیر عامل دانشگاه برگزار گردید

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - 14:34 | 
نشست کمیته تخصصی عمرانی و پشتیبانی پدافند غیر عامل دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید.


 
     جلسه « کمیته تخصصی عمرانی و پشتیبانی پدافند غیر عامل دانشگاه » در روز سه ­شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ راس ساعت ۱۶:۰۰ در محل سالن جلسات شورای دانشگاه در ساختمان مرکزی تشکیل و موارد زیر بحث و بررسی گردید.

در ابتدای جلسه، جناب آقای دکتر اردوان قربانی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه ضمن خوش­آمد گویی و تشکر از حضور همکاران محترم در جلسه، سوابق مربوط به موضوع پدافند غیر عامل و همچنین مکاتبات ارسالی در این زمینه از طرف وزارت محترم عتف را به جلسه ارائه و در اینخصوص مطالبی را به سمع و نظر حاضرین رسانند.

 در ادامه جناب آقای دکتر بهرام گسیلی دبیر محترم جلسه گزارش مختصری در خصوص برخی از اقدامات عمرانی و پشتیبانی صورت گرفته در زمینه پدافند غیر عامل، من­جمله در زمینه تامین برق و آب مصرفی، را به جلسه ارائه  و در ادامه ­ی بحث هر یک از حاضرین محترم جلسه به ارائه نکته نظرات خود در زمینه پدافند غیر عامل پرداختند.

روسای محترم هریک از دانشکده ­ها و مدیران محترم حوزه ­های مختلف دانشگاه، با بررسی دقیق موضوعات مرتبط با بحث پدافند غیر عامل در بخش­های مربوط به حوزه کاری خودشان، و همچنین با بررسی فرصت­ها و تهدیدها، چالشها و اقدامات مربوط به پدافند غیر عامل را بررسی و با ارائه سناریوهای مربوط به هر موضوع، بحث پدافند غیرعامل در آن زمینه را بخصوص در مورد مسائل عمرانی و پشتیبانی بررسی کرده و مقرر گردید گزارش­ های مربوطه را برای جلسه آتی ارائه فرمایند.

 مقرر گردید روسای محترم هریک از دانشکده­ ها و مدیران محترم حوزه ­های مختلف دانشگاه، طی یک ماه آتی، برنامه­ ی مشخصی در ارتباط با پدافند غیرعامل را مطرح، بررسی، و اقدامات لازم مربوط به آن را اجرایی نموده و گزارش مستند و مصور مربوط به روند عملیات اجرایی موضوع مذکور را برای جلسه آتی ارائه و گزارش نمایند.

با توجه به احتمال عدم آماده بکار بودن برخی از سیستم­های اعلان حریق در ساختمان های دارای این تجهیزات، مقررگردید، مدیریت امور فنی دانشگاه درخصوص نحوه ­ی حصول اطمینان از آماده بکار بودن سیستم­ های اعلان حریق ساختمان
ها بررسی­ های لازم را انجام داده و در مورد راهکارهای عملی اقدامات مربوط به موضوع مذکور را بررسی و برای جلسه آتی گزارش نمایند.

 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 173 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر