بیانیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - 09:44 | 
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای را صادر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای را صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

والفجر و لیال عشر....
یوم‌الله ۲۲ بهمن و طلوع نور و فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یادمان حماسه پیروزی و اوج تبلور و به بار نشستن مقاومت و پایمردی های ملت آزادیخواه ایران علیه ظلم و ستم و خفقان رژیم پهلوی و  روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته ‌اند.
اکنون در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مرور اجمالی موقعیت گفتمانی و کارکردی انقلاب اسلامی، گواه این واقعیت شیرین می باشد که تاریخ انقلاب، به رغم تلاش های مستمر عوامل و ایادی استکبار جهانی در قالب گروه تروریستی منافقین در اوایل انقلاب، تحمیل جنگ ۸ ساله، وضع تحریم های ناجوانمردانه اقتصادی علیه ملت ایران، طراحی و اجرای انواع توطئه های فرهنگی و اجتماعی در قالب جنگ نرم و مشحون از موفقیت های بی شمار راهبردی در عرصه های مختلف است که در این راستا نقش دانشگاهیان در پیشبرد برنامه های تحول و توسعه و کسب دستاوردهای درخشان برای کشور، بی بدیل و غیرقابل انکار بوده است. نظام جمهوری اسلامی و ملت عظیم الشأن با سربلندی روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن ساز خود را پویاتر و پر فروغ تر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده اند و به کوری چشمان از حدقه درآمده دشمنان، چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را نیز درک خواهند کرد.
بی تردید دانشگاهیان دانشگاه های استان اردبیل نیز دست در دست مردم مؤمن، انقلابی و ولایتمدار شهرستان اردبیل، تحت رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) امسال با حضوری پرشور و آگاهانه در برنامه های دهه مبارک فجر به ویژه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، از انقلاب اسلامی به عنوان امانتی که از پس چهل سال صبر و استقامت و صلابت امت ولایتمدار ایران به بلوغ امروز خود رسیده است حفاظت نموده و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام راحل، بیعتی مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خواهند داشت.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
          دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 176 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر