پیام رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - 11:05 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
 
باسمه تعالی
همکاران ارجمند و دانشگاهیان گرامی
خدای متعال را شاکریم که توفیق داد تا امروز علی­ رغم دسیسه ­ها و سنگ ­اندازی ­های متعدد بدخواهان ایران اسلامی ­مان، چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم. مایه مباهات است که انقلاب مردمی ایران با اتکا به توانمندی ­های داخلی، کارنامه ­ای درخشان و مشحون از پیشرفت­ های چشمگیر در عرصه­ های مختلف به ­ویژه علم و فناوری، ارائه می کند. عامل به ثمر رسیدن این حرکت مقدس و رمز بقای آن، ایمان به خدا، وحدت کلمه حول محور ولایت و حضور برآمده از بصیرت و زمان شناسی مردم می­ باشد. ملت انقلابی ایران در حالی به دهه پنجم انقلاب اسلامی وارد می­ شوند که در کنار پیشرفت­ های گسترده و بهبود شاخص توسعه انسانی خود در چهار دهه گذشته، هنوز تا رسیدن به جامعه مطلوب و آرمانی و گسترش عدالت اجتماعی فاصله ­هایی دارد. ما بر این باوریم که به لطف الهی، انقلاب اسلامی با تکیه ‌بر ظرفیت بی ­نظیر خود و با کمک دانشگاهیان عزیز، روز به‌ روز این فاصله­ ها را کم کرده و با استفاده از راهکارهای عالمانه و خلاقانه، همچنان پرنشاط و با انگیزه برای رسیدن به جامعه مطلوب حرکت خواهد کرد.
اینجانب ضمن تسلیت ایام جان‌سوز فاطمیه، فرارسیدن فجر رهایی ملت بزرگ ایران و تقارن آن با چهل‌سالگی تأسیس دانشگاه محقق اردبیلی را گرامی داشته و خالصانه ­ترین سلام و درود خود را به روح مطهر امام راحل (ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی نثار می ­کنم. امید است با وحدت کلمه و کار و تلاش بی­ وقفه بتوانیم به وظیفه خود در رساندن دانشگاه به جایگاه واقعی خود در تربیت انسان‌ های والا و شایسته نظام اسلامی عمل نموده و انقلاب اسلامی را بسترساز ظهور حضرت امام زمان (عج) قرار دهیم.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 277 بار   |   دفعات چاپ: 38 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر