برگزاری ششمین دوره مسابقه موشک های آبی

انجمن علمی مهندسی مکانیک ششمین دوره مسابقه موشک های آبی را با حضور ٣١ تیم از مدارس و دانشگاه های استان و مجموعا ٦٢ پرتاپ موشک آبی برگزار کرد.

این دوره از مسابقه موشک آبی بر خلاف دوره های قبلی که معیار امتیازبندی تیم ها بر اساس برد مسافت طی شده موشک ها بود، با معیار هدف زنی موشک های ساخته شده، برگزار شد.


 

در این رقابت تیم ها موشک خود را به سوی هدفی که در فاصله ٩٠ متری قرار داده شده بود، پرتاپ میکردند که در پایان نتایج زیر حاصل شد:

مقام اول: تیم فاتح با رکورد cm ٩٠ فاصله از هدف

 مقام دوم: تیم ٩٤ با رکورد m ٣/١ فاصله از هدف

 مقام سوم: تیم کوارتز با رکورد m ٣/٣ فاصله از هدف

 مقام چهارم: رامیز ٩٧ با رکورد m ٤ فاصله از هدف

 تیم برتر دانش آموزی: تیم طوفان با رکورد m ٧/٢ فاصله از هدف

 

ورود به سایت

برگزاری سخنرانی علمی آقای دکتر علی مرادی ( عضو هئیت علمی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - 14:14 | 
انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری انجمن علمی علوم و مهندسی منابع آب ( نمایندگی اردبیل) ، انجمن انرژی ایران( شاخه استان اردبیل) و مساعدت مرکز امور بین الملل دانشگاه محقق اردبیلی برگزار کرد:

سخنرانی علمی  آقای دکتر علی مرادی ( عضو هئیت علمی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا) با موضوع انتقال ماده و حرارت در محیط های متخلخل(خاک) با کاربرد در ذخیره انرژی
تجدیدپذیر و پاکسازی محیط.

 این مراسم با استقبال پرشور اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار گردید. پس از پایان سخنرانی، مراسم پرسش و پاسخ برگزار و راههای گسترش تبادلات علمی و انجام پژوهش های مشترک بررسی شد.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 507 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر