انتصاب معاون مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۱۷ - 12:45 | 
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، مهندس دانیال میری زاده عضو هیات علمی گروه آموزشی آمار و علوم کامپیوتر، به عنوان معاون مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، مهندس دانیال میری زاده عضو هیات علمی گروه آموزشی آمار و علوم کامپیوتر، به عنوان معاون مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد.

دکتر ابوالفضل بضاعت پور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم معارفه معاون مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات این دانشگاه گفت: انتصاب معاون برای این مدیریت نشان از اعتقاد ویژه مدیریت دانشگاه به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
وی با تاکید بر نگاه ویژه به وب سایت دانشگاه، اظهارامیدواری کرد: با توجه به حساس بودن فعالیت این حوزه، شاهد کاهش قطعی اینترنت، به صفر رساندن قطعی اتوماسیون، افزایش سرعت اینترنت و عدم مختل شدن شبکه باشیم.
بضاعت پور خواستار ایجاد نوآوری در وب سایت به منظور بالابردن رنکینگ دانشگاه شد و تصریح کرد: انتظار می رود به صفحه شخصی اعضای هیات علمی در سایت دانشگاه نیز توجه شود. همچنین بخشی انگلیسی صفحه شخصی اساتید نیز تقویت شود.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی به تقویت بخش انگلیسی وب سایت به منظور افزایش ارتباطات بین المللی دانشگاه و همچنین تقویت وب سایت دانشکده ها تاکید کرد و اظهارامیدواری کرد: با ارائه ایده های بهتر و بیشتر و با نظم و انضباط شاهد اتفاقات خوب در این حوزه باشیم.

دکتر امیر حیدری مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه محقق اردبیلی نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و معرفی بخش های این مدیریت، گفت: حوزه IT به یک سری زیرساخت ها نیاز دارد، در عین حالیکه خودش نیز برای بسیاری از واحد زیرساخت محسوب می شود.
وی با بیان اینکه ایمیل سرور دانشگاه محقق اردبیلی جزو امن ترین ایمیل سرورها است، افزود: هر سال تعداد زیادی کامپیوتر توسط این حوزه تعمیر و اشکالات سخت افزاری آنها نیز شناسایی و برطرف می شود.
حیدری با بیان اینکه امور این مدیریت با برنامه ریزی و ارتباط تنگانگ با حوزه ریاست، روابط عمومی، روابط بین الملل و دانشکده ها به خوبی پیش می رود، اظهارامیدواری کرد: مهندس دانیال میری زاده به عنوان معاون این مدیریت با ایده های نو کمک حال ما باشند.

مهندس دانیال میری زاده معاون مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه محقق اردبیلی نیز با تاکید بر رنکینگ دانشگاه در وب سنجی، گفت: در حال حاضر اساتید و دانشمندان بزرگ و برجسته ای در دانشگاه وجود داریم ولی اثرات آنها در حوزه وب به خوبی منعکس نشده است و این عامل باعث شده است تا از لحاظ وب جایگاه خوبی نداشته باشیم که در همین راستا تلاش خواهیم کرد تا وضعیت فعلی را بهبود بخشیم.
وی به مستندسازی و انعکاس سخنرانی اساتید برجسته کشوری در دانشگاه از طریق وب سایت دانشگاه یا سایت های پخش مدیا توسط مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه تاکید کرد و گفت: همچنین در نظر داریم فعالیت های آزمایشگاهی و تحقیقاتی را از طریق وب سایت دانشگاه منعکس کنیم.

گفتنی است در این مراسم حکم مهندس دانیال میری زاده عضو هیات علمی گروه آموزشی آمار و علوم کامپیوتر، به عنوان معاون مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه محقق اردبیلی به وی اعطا شد.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 994 بار   |   دفعات چاپ: 47 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر