با صدور حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر عزیز حبیبی ینگجه به عنوان سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۹ - 13:18 | 
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر عزیز حبیبی ینگجه را به سمت «سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این حکم انتصاب آمده است:
جناب آقای دکتر عزیز حبیبی ینگجه
با سلام، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب می شوید.
انتظار می ‌رود با بهره ‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ‌ها و برنامه‌ های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌ های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست ‌های مؤثر صرفه ‌جویی در هزینه‌ ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.
گفتنی است دکتر عزیز حبیبی ینگجه متولد شهرستان اردبیل، استاد تمام پایه ۲۸ رشته شیمی فیزیک در دانشگاه محقق اردبیلی است.
راهنمایی و مشاوره بیش از ۳۵ رساله دکتری تخصصی و پایان ‌نامه کارشناسی ارشد، چاپ ۱۴۰ مقاله در مجلات معتبر بین‌المللی (JCR) ،ارائه بیش از هفتاد مقاله در کنفرانس ‌های معتبر ملی و بین‌ المللی، انتخاب به عنوان شیمی فیزیکدان برتر کشور در سال ۱۳۹۶ توسط انجمن شیمی ایران، از جمله سوابق وی می باشد.
چندین بار انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه و استان، چاپ هفت مقاله پر استناد و همچنین یک مقاله داغ (Highiy cited hot parers) ، عضو هیات تحریریه یک مجله ISI که توسط انجمن شیمی ایران چاپ می ‌شود با عنوان physical Chemistry Reaserch رئیس شعبه استانی انجمن نانو فناوری ایران و عضو کمیته شیمی فیزیک انجمن شیمی ایران از جمله فعالیت‌های علمی و پژوهشی وی است.
از جمله سوابق علمی – اجرایی دانشگاهی دکتر عزیز حبیبی ینگجه می‌ توان به معاون دانشکده، رئیس دانشکده، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اشاره کرد.
همچنین وی عضو هیات ممیزه، عضو کمیسیون دائمی هیات امنا و نیز عضو شورای دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.
عضویت در هیات تعدادی از مؤسسات آموزش عالی و نیز مشاور علمی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از دیگر فعالیت های دکتر عزیز حبیبی ینگجه است.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1552 بار   |   دفعات چاپ: 58 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر