پیام رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت ۱۶ آذر، روز دانشجو

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۴ - 09:55 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بنام خدا
بار دیگر روز دانشجو فرا رسید و با خود شور و هیجان انقلابی و تحول خواهانه را در جمع جوانان دانشجو به اوج رساند. علیرغم پستی ها و بلندی ها در جریانات اجتماعی، صنفی و سیاسی، قشر دانشجو در میهن ما همچنان در راس جریانات اجتماعی بیشترین تاثیر را بر فرایندهای سیاسی اعمال کرده، نقش مرجعیت سیاسی-اجتماعی را برای خود محفوظ نگه داشته است. شور جوانی از یک سو و شعور و دانش اجتماعی از سوی دیگر باعث شده است تا از نقش این قشر بالنده کاسته نشود و با توجه به اینکه از نظر کمی نیز جمعیت وسیعی از کشور را در خود جای داده، موجب توجه خاص جناح های سیاسی و جریانات فرهنگی به خود شده است.
جای بسی خوشحالی است که علیرغم تبدیل نهضت به نظام و به مدد تشکل ها، کانون ها و انجمن های بیشماری که توسط دانشجویان و به صورت خودجوش شکل گرفته است، جنبش دانشجویی با گذر از حرکت های نسنجیده و غیرقابل پیش بینی، به یک نهاد مدنی و قانونمند تبدیل شده است. درک متقابل ایجاد شده بین بدنه دانشجویان و مدیریت تدبیر و امید در دانشگاه ها، موجب همسویی و هم افزایی بیشتر در مسیر توسعه و اعتلای کشور گردیده است.
این روز فرخنده را به دانشجویان آگاه و مومن دانشگاه محقق اردبیلی تبریک می گویم و برای فرزندان صادق امت مسلمان ایران و رهبری معظم انقلاب اسلامی توفیق خدمات بیشتر در صحنه های علمی و فرهنگی از خداوند متعال خواستارم.
گودرز صادقی
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 723 بار   |   دفعات چاپ: 159 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر