جلسه سیاستگذاری و هماهنگی رویداد کارآفرینی( استارت آپ ویکند) در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ | 

جلسه سیاستگذاری و هماهنگی رویداد کارآفرینی( استارت آپ ویکند) با حضور مسئولان دستگاه های مرتبط در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

AWT IMAGE

به گزارش روابط عمومی و بین الملل دانشگاه، پروفسور محمد نریمانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه رویداد کارآفرینی (استارت آپ ویکند) چهارم تا ششم اسفند ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود، افزود: این رویداد در حوزه گردشگری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه استان اردبیل، استانی گردشگری و توریستی است، تصریح کرد: تاکنون هیچ حرکتی در این زمینه انجام نشده است بنابراین با اجرای استارت آپ ویکند تلاش خواهیم کرد که ایده های گردشگری در استان اجرا شود.

قائم مقام رئیس دانشگاه محقق اردبیلی افزود: در دانشگاه برای سوق دادن دانشجویان به سمت کارآفرینی، دفتر مشاوره کارآفرینی راه اندازی کرده و بالغ بر 20 کارگاه و نشست کارآفرینی هم برگزار کرده ایم.

نریمانی با اشاره به اهمیت همکاری دستگاه های اجرایی مربوطه برای برگزاری استارت آپ ویکند ادامه داد: باید با مشارکت و همکاری یکدیگر، این رویداد را طوری برگزار کنیم که ایده ها با حمایت سرمایه گذاران در استان اجرا شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی مناسب این رویداد ادامه داد: باید با برگزاری مناسب این دوره، به اهداف پیش بینی شده نائل شویم.

وی ادامه داد: از سه ایده برتر استارت آپ ویکند تجلیل می شود و باید افتتاحیه و اختتامیه برنامه به خوبی برگزار شود.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 1355 بار   |   دفعات چاپ: 71 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر