برگشت به دانشگاه محقق اردبیلی
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی دانشکده::
ریاست دانشکده::
معاونین دانشکده::
معرفی افراد::
گروه های آموزشی::
اخبار دانشکده::
فناوری اطلاعات وارتباطات
    دانشکده
::
معرفی منطقه مغان::
سیستم آموزشی گلستان::
دفترچه تلفن آنلاین دانشکده::
::
اخبار دانشکده
زیربخش‌های پایگاه
معرفی لینکهای مفید

اتوماسیون اداری

سامانه ملی کارآموزی

شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

شرکت کشت و صنعت و دامپروری پارس

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان

:: روز دانشجو ::

بسمه تعالی

در روز دانشجو برنامه های متعددی در دانشکده کشاورزی مغان برگزار گردید:

AWT IMAGE

اولین برنامه حضور ریاست و کارکنان دانشکده در تمام کلاسهای در حال برگزاری بود که در این برنامه ریاست دانشکده آقای دکتر ترابی به همراه کارکنان در کلاسهای درس در حال برگزاری حاضر و ضمن تبریک روز دانشجو دانشجویان به هریک از دانشجویان یک شاخه گل اهدا نموده و  با شیرینی پذیرایی گردید.

AWT IMAGE

     برنامه دوم در دانشکده برگزاری مراسمی در نمازخانه دانشکده بود در این مراسم که با حضور دانشجویان ، اساتید و کار کنان دانشکده برگزار شد ابتدا حجت الاسلام مستانه رابط نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده ضمن تبریک روز دانشجو به بررسی ابعاد و تاریخچه روز دانشجو پرداختند و در ادامه برنامه ریاست دانشکده در خصوص انتظارات جامعه از دانشجویان و وظایف دانشجویان در قبال جامعه و آینده صحبت کردند همچنین ایشان پیغام ریاست دانشگاه در خصوص روز دانشجو را برای دانشجویان قرائت نمودند. در انتهای این مراسم هدایای مسابقات برگزار شده به مناسبت هفته بسیج و روز دانشجو، اهدا گردید.

AWT IMAGE

همچنین به مناسبت روز دانشجو و جهت ترویج فضای معنوی مراسم ادعیه و نیایش و استفاده دانشجویان خوابگاهی از مراسم مذهبی، نماز جماعت مغرب و عشاء و مراسم دعای پرفیض توسل با حضور ریاست، مشاور فرهنگی و رابط محترم دفتر نهاد رهبری و دانشجویان در محل خوابگاه‌ برادران دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان و در یک جمع صمیمی برگزار گردید. در ابتدای برنامه مراسم نماز جماعت به امامت حجت السلام و المسلمین عدالت مستانه نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری اقامه و سپس قرائت دعای پرفیض توسل توسط دانشجویان برگزار شد. در پایان این مراسم در یک جمع صمیمی به مدت یک ساعت دانشجویان مشکلات و مسائل خود را با ریاست دانشکده درمیان گذاشتند.

 AWT IMAGE

همچنین برنامه گفتمان دینی با حضور و سخنرانی روحانی خواهر و معاون فرهنگی دانشکده در محل خوابگاه خواهران برگزار شد. بعد از مراسم دعا جلسه پرسش و پاسخ و بررسی مشکلات خوابگاهها برگزار شد که دانشجویان بحثهای مختلفی را در زمینه موضوعات اعتقادی و اجتماعی را مطرح و مشکلات و مسائل خود را به مسئولین دانشکده منتقل نمودند.

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
نشانی: استان اردبیل-شهرستان پارس آباد مغان - کیلومتر17 جاده اصلاندوز - دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان پست الکترونیکی: Moghanagri@uma.ac.ir تلفن: 32715418 ، 32715674-045 فکس: 04532715417