پیروزی 4 بر صفر تیم فوتسال دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی مقابل تیم معاونت آموزشی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۳/۲۰ | 

تیم فوتسال کارکنان دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی در دومین بازی از دور مقدماتی جام رمضان 4 بر صفر تیم معاونت آموزشی دانشگاه را شکست داد.

گل های تیم دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی را در این مسابقه که عصر سه شنبه در سالن شماره یک دانشگاه برگزار شد، بهنام فرخی 2 گل ، خسرو پرویزی یک گل و ابراهیم صادقی یک گل به ثمر رساندند.

نیمه اول با بازی منطقی و حساب شده دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شروع شد و بهنام فرخی توانست از فرصت های بدست آمده بخوبی استفاده کرده و دو گل را در این نیمه به ثمر برساند. در آغاز نیمه دوم تیم معاونت آموزشی کار را برای جبران گل های خورده شده تهاجمی آغاز کرد که با واکنش  های تماشایی ابراهیم صادقی دروازبان دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی روبرو شد و راهی به دروازه پیدا نکرد. در ادامه با تعویض دروازبان و جایگزینی عظیم امیدوار سرعت حملات دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی افزایش یافت و ابراهیم صادقی و خسرو پرویزی توانستند دو گل دیگر به ثمر برسانند. این بازی با نتیجه 4 بر صفر به سود دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی پایان یافت. در این بازی فیروز حاتمی از تیم معاونت آموزشی و خسرو پرویزی از تیم دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

تیم دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی در بازی اول موفق شده بود تیم دانشکده فنی را  9 بر صفرشکست دهد. 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE
AWT IMAGEAWT IMAGE


 کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 3410 بار   |   دفعات چاپ: 543 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر