دکتر حبیبی در دیدار نوروزی کارکنان دانشگاه: کارهای جهادی، یادگارهای ارزشمندی بر جای می گذارد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۱۷ - 15:11 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: کارهای جهادی و خلاقانه، یادگارهای ارزشمندی بر جای می گذارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در دیدار نوروزی با کارکنان دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب افزود: علیرغم محدودیت های موجود، بسیاری از کارهای دانشگاه با شتاب بیشتری انجام می شود.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه علیرغم فشارهای ظالمانه تحمیلی به کشور، پروژه های جدیدی در دانشگاه شروع کرده ایم، تصریح کرد: فاز سوم دانشکده فنی و مهندسی را با ۴ هزار و ۸۰۰ متر مربع شروع کردیم و فونداسیون در حال آماده سازی است و یک بلوک خوابگاهی با ۴ هزار و ۲۵۰ متر مربع در دهه فجر کلنگ زنی کرده ایم و کارها طبق برنامه پیش می رود که این خوابگاه بزرگترین خوابگاه دانشگاه خواهد بود.
وی با بیان اینکه مطالعه استخر ورزشی دانشگاه را اعضای هیات علمی انجام داده و ۲۸ اسفند ماه پیمانکار این پروژه هم انتخاب شده است، اضافه کرد: در سال جاری ۳ پروژه ساختمان جدید دانشکده ادبیات و علوم انسانی، مجموعه آزمایشگاه های دانشکده فنی و مهندسی و کتابخانه مرکزی را افتتاح خواهیم کرد.
حبیبی با اشاره به اینکه میزان افزایش تولیدات علمی بین المللی کشور ۸ درصد است اما میزان افزایش تولیدات علمی دانشگاه محقق اردبیلی در این حوزه به ۵۰ درصد می رسد، اضافه کرد: در سال گذشته ۲۷ نفر از دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان دانشجویان نمونه کشور انتخاب شدند که دو نفر از آنها دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی هستند و این در حالی است که از برخی دانشگاه های مطرح کشور دانشجویی انتخاب نشد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: تعداد هسته های فناور مرکز رشد واحدهای فناوری این دانشگاه رشد ۵۴ درصدی داشته است و از زحمت کشان این مرکز می خواهم که دانشجویان را به سمت فعالیت های فناورانه تشویق و ترغیب کنند.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: کارکنان دانشگاه از سرمایه های اجتماعی جامعه و کشور هستند و کشور به شما نخبگان و فرهیختگان می بالد.
وی با اشاره به اینکه امروز سخت ترین و ظالمانه ترین فشارها از طرف کشورهای غربی به ایران تحمیل می شود، ادامه داد: انقلاب اسلامی امروز در سخت ترین بحران ها و هجمه ها به حیات خود ادامه می دهد.
یادآور می شود در این برنامه از اعضای هیات علمی دانشگاه و دانشجویان برتر و مقام آور در جشنواره های ملی و بین المللی و اساتید راهنمای آنها با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 232 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر