رئیس دانشگاه محقق اردبیلی: آرامش و امنیت امروز را مدیون رشادت های شهدا و ایثارگران هستیم

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - 17:14 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: آرامش و امنیت امروز را مدیون رشادت های شهدا و ایثارگران هستیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در دیدار با خانواده شهید سید فراهم اسدی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز را مدیون رشادت های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستیم، گفت: باید قدردان خانواده شهدا نیز باشیم؛ چراکه پدران و مادران شهدا فرزندانی را تربیت کرده اند که جان خود را تقدیم نظام و انقلاب نموده اند.
وی با بیان اینکه محمدرضا اسدی برادر شهید فراهم اسدی نیز جزو همکاران ساعی و برجسته ما در دانشگاه محقق اردبیلی است، افزود: همانطوریکه شهید سید فراهم اسدی در دوران دفاع مقدس در سنگر دفاع از کشور حاضر شد، برادر شهید نیز هم اکنون در سنگر علم و دانش در حال خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم است.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه خانواده شهدا به نظام، انقلاب و دین قربانی داده اند، گفت: بزرگترین توفیق نصیب خانواده شهید اسدی شده است که فرزند جوان خود را در راه دین مبین اسلام تقدیم نموده اند.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا با تقدیم عزیزان خود به نظام و انقلاب، یک سرمایه گذاری معنوی انجام داده اند، افزود: همانطوریکه نهضت امام حسین(ع) تا قیامت ماندنی است، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز علیرغم وجود دشمنی های زیاد، تا زمان ظهور امام زمان(عج) ماندگار خواهد بود.
دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه هر گونه حرکت و پیشرفت موجود در کشور در سایه خیر و برکت و خون شهدا است، افزود: ما همواره نیاز به دعای خانواده شهدا داریم تا در روز قیامت روسیاه نباشیم.
وی گفت: ما عطر شهید سید فراهم اسدی را از برادرش سید محمدرضا اسدی که همکار ما در دانشگاه محقق اردبیلی است،  می گیریم.
گفتنی است در این دیدار که به همت پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی صورت گرفته بود، با اهدای لوح و هدیه از خانواده شهید فراهم اسدی تجلیل شد. همچنین پدر، مادر و برادر شهید اسدی به بیان خاطراتی در مورد شهید و همچنین ارزش و مقام شهادت پرداختند.
یادآور می شود به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
 اعضای شورای پایگاه مقاومت و جمعی از بسیجیان دانشگاه محقق اردبیلی با حضور در مزار شهدای گمنام با شهیدان والامقام و امام شهیدان تجدید میثاق کردند.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 278 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر