دکتر حبیبی در مراسم درختکاری دانشگاه: ۲ میلیارد تومان برای توسعه فضای سبز و محوطه سازی دانشگاه در نظر گرفته ایم

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - 16:03 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: برای سال آتی ۲ میلیارد تومان جهت توسعه فضای سبز و محوطه سازی این دانشگاه در نظر گرفته ایم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در مراسم درختکاری دانشگاه محقق اردبیلی با اعلام این خبر افزود: توسعه فضای سبز دانشگاه برای زیست پذیری مطلوب را در برنامه های کاری خود قرار داده ایم.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه محقق اردبیلی در مسیر دانشگاه سبز حرکت می کند، ادامه داد: تلاش برای ایجاد باغ بوتانیک، بهینه سازی سیستم روشنایی و سیستم های حرارتی و برودتی، مدیریت مصرف آب، مدیریت پسماند، کنترل تجهیزات اداری، و کنترل سیستم روشنایی از جمله کارهای انجام شده یا در حال انجام دانشگاه محقق اردبیلی در مسیر مدیریت سبز است.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه امروز به صورت نمادین ۱۲۰ اصله نهال در محوطه دانشگاه کاشته می شود، اضافه کرد: درختکاری در محوطه دانشگاه تنها محدود به برنامه های امروز نیست بلکه با در نظر گرفتن اقلیم، نوع خاک و آب و هوای شهر درختکاری در دانشگاه را ادامه می دهیم.
حبیبی با اشاره به اینکه برنامه امروز درختکاری با همکاری انجمن های علمی و سازمان های مردم نهاد برگزار می شود، ادامه داد: باید هم به دنبال توسعه فضای سبز باشیم و هم از حفاظت و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست را در برنامه زندگی خود قرار دهیم.
یادآور می شود مراسم درختکاری در دانشگاه محقق اردبیلی با حضور هیات رئیسه دانشگاه، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، اعضای هیات علمی، کارمندان و اعضای انجمن های علمی برگزار شد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 350 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر