نظر سنجی در خصوص تمدید قرارداد بیمه نوین
برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیک کنید
ورود به سایت

نشست شورای راهبری توسعه مدیریت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - 09:21 | 
جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

این جلسه با حضور ریاست محترم دانشگاه ، معاونان محترم، رؤسای محترم دانشکده و مدیران محترم زیربخش در تاریخ 97/11/27  برگزار گردید
 

 
دستور جلسه در خصوص استماع گزارش معاون محترم اداری و مالی دانشگاه در خصوص تفویض برخی از اختیارات به دانشکده ها و الکترونیکی نمودن فعالیت ها و صرفه جویی در مصرف منابع و اعتبارات و همچنین استماع گزارش معاونان محترم دانشگاه و رؤسای محترم دانشکده ها در خصوص برنامه آنها برای الکترونیکی نمودن فعالیت ها و خدمات و بازبینی فرآیندهای انجام کار به منظور افزایش سرعت و کاهش مدت زمان انجام خدمات بود.                    
 
در ادامه گزارش اقدامات انجام گرفته در خصوص تفویض برخی از اختیارات به دانشکده ها و الکترونیکی نمودن فعالیت ها و نیز صرفه جویی در مصرف منابع و اعتبارات توسط معاون محترم اداری و مالی دانشگاه و مدیران محترم این حوزه  ارائه گردید و مقرر شد بازخوردهای لازم در این خصوص در جلسات آتی شورا ارائه شود.
با عنایت به کاهش میزان تخصیص منابع، مقرر گردید  اقدامات لازم توسط حوزه معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه برای کاهش 20 درصدی اعتبار لازم برای نگهداری فضای سبز دانشگاه در سال 1398 نسبت به سال 1397 بعمل آید.
به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ و نیز تسهیل امور، مقرر شد مقدمات لازم برای درخواست کالا از طریق سیستم اتوماسیون اداری و مالی توسط حوزه معاونت محترم اداری و مالی فراهم شود.

گزارشی با عنوان طرح ارتقای سلامت از طریق ورزش و ایجاد فرهنگ و رویکرد کارآفرینانه توسط جناب آقای دکتر نوبخت (عضو محترم هیأت علمی گروه آموزشی تربیت بدنی و علوم ورزشی) ارائه گردید و مقرر شد معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه بررسی های لازم در خصوص عملیاتی نمودن طرح ایشان را بعمل آورند
 
 
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 139 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر