میز خدمات الکترونیک
سخنی از بهشت
اوقات شرعی

صلوات خاصه اما رضا (ع)

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام .flv

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام
ورود به سایت

اطلاعیه تمدید مجدد ثبت نام الکترونیکی وام های دانشجویی ۹۷/۹۸

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۶ - 16:42 | 
باسمه ­تعالی
 
اطلاعیه تمدید ثبت نام الکترونیکی وام­های دانشجویی
به اطلاع دانشجویانی که متقاضی دریافت وام صندوق رفاه بوده و تاکنون اقدام نکرده ­اند می رساند مهلت درخواست تا تاریخ ۹۷/۸/۱۵تمدید شد. لطفا، جهت ثبت وام به پرتال دانشجویی صندوق به آدرس bp.swf.ir مراجعه و طبق نکات زیر مدارک را به اداره رفاه دانشجویی (ساختمان سبلان، طبقه همکف) تحویل نمایند.
 
 شرایط و مدارک اختصاصی لازم برای هر وام دانشجویی به شرح فایل (جهت مشاهده کلیک کنید) می باشد
تذکرات مهم: 
۱- نام نویسی اینترنتی در اولویت بوده و به منزله درخواست کامل وام نمی باشد .
۲- تایید وام منوط به ارائه مدارک درخواست وام فرم درخواست وام (دانلود فرم موردنظر)، کپی کارنامه کل به اداره رفاه دانشجویی حداکثر تا تاریخ۹۷/۸/۱۵ خواهد بود . 
۳- دانشجویانی که برای اولین بار (مدارک لازم برای اولین بار) درخواست وام می­نمایند، ضمن تشکیل پرونده در صندوق رفاه (راهنمای تشکیل پرونده) باید کلیه مدارک مرتبط وام را به اداره رفاه تحویل دهند.
۴-
 اعلام هرگونه تغییر وضعیت در شماره حساب بانکی، شناسنامه، رشته تحصیلی، تاهل و ... را با ارائه مدارک به ادارهرفاه دانشجویی الزامی است.
۵- پی­گیری تکمیل اطلاعات، ثبت فراغت از تحصیل، صدور دفترچه اقساط و تسویه حساب نهایی و یا پرداختاقساط معوقه در تمامی مقاطع قبلی کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد ناپیوسته در سیستم فاز۲ اتوماسیون صندوق رفاه به عهده خود دانشجویان می­باشد.
۶- پرداخت وام­ها منوط به تامین اعتبار توسط صندوق رفاه دانشجویان و ابلاغ آن به دانشگاه بوده و دریافت فرمهیچ تعهدی مبنی بر پرداخت وام نمی ­کند.
 
 
اداره رفاه دانشجویی - ۹۷/۸/۶
۷- از ارائه فرمهای سالهای قبل خودداری فرمایند
۸-مشروط نبودن دانشجو در دو نیمسال قبل (ماده۸)
 


CAPTCHA code