ورود به سایت

اطلاعیه تمدید مجدد ثبت نام الکترونیکی وام های دانشجویی ۹۷/۹۸

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۶ - 16:42 | 
باسمه ­تعالی
 
اطلاعیه تمدید ثبت نام الکترونیکی وام­های دانشجویی
به اطلاع دانشجویانی که متقاضی دریافت وام صندوق رفاه بوده و تاکنون اقدام نکرده ­اند می رساند مهلت درخواست تا تاریخ ۹۷/۸/۱۵تمدید شد. لطفا، جهت ثبت وام به پرتال دانشجویی صندوق به آدرس bp.swf.ir مراجعه و طبق نکات زیر مدارک را به اداره رفاه دانشجویی (ساختمان سبلان، طبقه همکف) تحویل نمایند.
 
 شرایط و مدارک اختصاصی لازم برای هر وام دانشجویی به شرح فایل (جهت مشاهده کلیک کنید) می باشد
تذکرات مهم: 
۱- نام نویسی اینترنتی در اولویت بوده و به منزله درخواست کامل وام نمی باشد .
۲- تایید وام منوط به ارائه مدارک درخواست وام فرم درخواست وام (دانلود فرم موردنظر)، کپی کارنامه کل به اداره رفاه دانشجویی حداکثر تا تاریخ۹۷/۸/۱۵ خواهد بود . 
۳- دانشجویانی که برای اولین بار (مدارک لازم برای اولین بار) درخواست وام می­نمایند، ضمن تشکیل پرونده در صندوق رفاه (راهنمای تشکیل پرونده) باید کلیه مدارک مرتبط وام را به اداره رفاه تحویل دهند.
۴-
 اعلام هرگونه تغییر وضعیت در شماره حساب بانکی، شناسنامه، رشته تحصیلی، تاهل و ... را با ارائه مدارک به ادارهرفاه دانشجویی الزامی است.
۵- پی­گیری تکمیل اطلاعات، ثبت فراغت از تحصیل، صدور دفترچه اقساط و تسویه حساب نهایی و یا پرداختاقساط معوقه در تمامی مقاطع قبلی کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد ناپیوسته در سیستم فاز۲ اتوماسیون صندوق رفاه به عهده خود دانشجویان می­باشد.
۶- پرداخت وام­ها منوط به تامین اعتبار توسط صندوق رفاه دانشجویان و ابلاغ آن به دانشگاه بوده و دریافت فرمهیچ تعهدی مبنی بر پرداخت وام نمی ­کند.
 
 
اداره رفاه دانشجویی - ۹۷/۸/۶
۷- از ارائه فرمهای سالهای قبل خودداری فرمایند
۸-مشروط نبودن دانشجو در دو نیمسال قبل (ماده۸)
 
دفعات مشاهده: 599 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code