ورود به سایت

شرکت عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی در جلسه داوری رساله دکتری دانشگاه سیستان و بلوچستان از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۲۴ - 15:21 | 
شرکت عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی در جلسه داوری رساله دکتری دانشگاه سیستان و بلوچستان از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه محقق اردبیلی
دکتر عادل اکبری مجد، مدیر مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه اعلام کرد: با تلاش کارشناسان مرکز آموزشهای مجازی دانشگاه، امکان برگزاری جلسات علمی و اداری به صورت مجازی فراهم شده است. همکاران دانشگاه می توانند از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه در جلسات برگزار شده در سایر دانشگاهها و مراکز علمی از جمله جلسات دفاع از پایان نامه شرکت کنند. در این راستا آقای دکتر نعمت الله زاده عضو هیات علمی گروه مهندسی شیمی روز سه شنبه مورخ 97/7/24 به عنوان داور در جلسه دفاع از رساله دکتری دانشگاه سیستان و بلوچستان به صورت مجازی شرکت نمودند. این جلسه با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه با کیفیت مطلوب برگزار شد.     
دکتر اکبری مجد افزود: با استفاده از سامانه موجود، داوران خارج از دانشگاه که برای داوری پایان نامه ها و رساله های دانشگاه محقق اردبیلی دعوت می شوند نیز می توانند به صورت مجازی در جلسات دفاع شرکت کنند. از طریق این سامانه امکان شرکت مجازی در جلسات اداری برای همکاران وجود نیز دارد. همچنین قابلیت برگزاری جلسات علمی و اداری به صورت مجازی کامل مهیا است.
دکتر اکبری مجد در نهایت ضمن تقدیر و تشکر از کارشناسان مرکز آموزشهای مجازی دانشگاه و همکاران مدیریت فناوری اطلاعات ابراز امیدواری کرد با همکاری اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه، این مرکز بتواند خدمات بیشتری را در راستای اعتلای دانشگاه ارائه دهد.         


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 388 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر