پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی حضرت امام خمینی «ره»

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

دارالارشاد

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل

سپاه استان اردبیل

ورود به سایت

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی: روحانی با منطق و ترامپ مثل قداره بندها صحبت کرد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۴ - 09:51 | 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در سازمان ملل، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان با منطق و دونالد ترامپ مثل قداره بندها صحبت کرد.
به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت دانشگاه، سردار جلیل بابازاده قانع در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس  که به همت پایگاه مقاومت در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد با بیان این مطلب افزود: ما در طول 40 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از مدار منطق خارج نشده ایم.
وی با بیان اینکه در تاریخ معاصر دو رویداد بزرگ در کشور داشته ایم، تصریح کرد: یکی از این وقایع پیروزی انقلاب اسلامی بود که اگر همه مردم همراه و همگام نبودند، پیروزی انقلاب اسلامی سخت و مشکل می شد.
بابازاده با بیان اینکه در دوران ستمشاهی خیلی ها به دنبال شکست دادن شاه بودند، ادامه داد: هیچ یک از این گروه ها موفق به پیروزی در مقابل حکومت شاهنشاهی نشدند اما امام خمینی(ره) به دلیل روح الهی که داشتند، توانستند مردم را با خود همراه کرده و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه دومین رویداد بزرگ، 8 سال دفاع مقدس بود، اضافه کرد: دوران دفاع مقدس سخت تر از دوران انقلاب اسلامی بود زیرا جان دادن در شرایط غیرمتعارف خیلی سخت است.
وی با اشاره به اینکه ایران یک منطقه ژئوپلیتیکی است، اظهار کرد: عراق از هزار و 120 کیلومتر مرز به کشور ما حمله کرد و در طول 8 سال دفاع مقدس، هر دو ابرقدرت عراق را پشتیبانی می کردند.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 364 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر