رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد: عملیات احداث دو بلوک خوابگاه دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می شود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۱۷ - 15:23 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: به زودی عملیات احداث دو بلوک خوابگاه دانشجویی برادران و خواهران با زیربنای تقریبی چهار هزار و ۲۰۰ و سه هزار و ۲۰۰ مترمربع در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می شود.
دکتر عزیز حبیبی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه گفت: به زودی عملیات احداث دو بلوک خوابگاه دانشجویی برادران و خواهران با زیربنای تقریبی چهار هزار و ۲۰۰ و سه هزار و ۲۰۰ مترمربع در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می شود.
وی با بیان اینکه خوابگاه برادران در جنب خوابگاه شهید رحیمی و خوابگاه خواهران جنب خوابگاه کوثر ۳ احداث خواهد شد، افزود: مطالعات احداث خوابگاه برادران به اتمام رسیده و طی هفته جاری به سامانه مناقصات وارد خواهد شد.
حبیبی اضافه کرد: مطالعات تغییر نقشه و به روز رسانی خوابگاه خواهران نیز در حال انجام است و اواخر مهر ماه سال جاری برای مناقصه آماده خواهد شد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه احداث این دو بلوک خوابگاهی در تاریخ هشتم مرداد ماه سالجاری در جلسه هیات امنای دانشگاه به تصویب رسیده است، تصریح کرد: برای احداث خوابگاه دانشجویی برادران از محل فروش خوابگاه های فرسوده داخل شهری و درآمد اختصاصی دانشگاه و برای احداث خوابگاه دانشجویی خواهران از محل کمک های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تسهیلات بانکی تامین اعتبار شده است.
وی با بیان اینکه احداث این دو بلوک خوابگاهی بعد از ۱۰ سال از احداث آخرین خوابگاه ها انجام می شود، خاطرنشان کرد: امید می رود با تلاش همکاران طی ۲.۵ سال آینده شاهد بهره برداری از این دو بلوک خوابگاهی باشیم.
حبیبی با بیان اینکه در حال حاضر ظرفیت خوابگاهی داخل دانشگاه برای برادران ۸۷۰ نفر و برای خواهران یک هزار نفر می باشد، گفت: با بهره برداری از این دو بلوک خوابگاهی این ظرفیت برای برادران به یک هزار و ۲۰۰ نفر و برای خواهران به یک هزار و ۲۷۰ نفر خواهد رسید.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 457 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر