پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی حضرت امام خمینی «ره»

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

دارالارشاد

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل

سپاه استان اردبیل

ورود به سایت

برگزاری اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۵/۲۰ - 15:57 | 
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی به مدت ۱۰ روز در منطقه گلمغان و روستای کنسول کندی در حال برگزاریست.
 
به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در بازدید از اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در منطقه گلمغان اردبیل گفت: اردوهای جهادی همه ساله با حضور دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی و هماهنگی و سازماندهی بسیج دانشجویی دانشگاه و استان انجام می گیرد.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این اردوها، افزود: در این اردوها جوانان با وضعیت زندگی اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار بی بضاعت در روستاها آشنا شده و در راستای کاهش آلام و مشکلات مردم گام بر می دارند.
حبیبی ادامه داد: همچنین دانشجویان با واقعیات و محرومیت های جامعه آشنا شده و همت و اراده خودشان را بسیج خواهند کرد تا با درس خواندن در دانشگاه ها از فرصت ها استفاده کرده و توانمندی علمی و مهارتی خودشان را افزایش بدهند تا بتوانند بعد از دانش آموختگی در راستای حل این مشکلات قدم بردارند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اظهارامیدواری کرد: با گسترش کیفی و کمی این اردوها، شاهد گسترش فرهنگ کمک به افراد کم بضاعت و کم توان در جامعه باشیم.
شایان ذکر است در این دیدار دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز در این بازدید حضور داشت. همچنین در این بازدید مجیدی مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان و سلطانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی در خصوص جزئیات این اردو توضیحاتی ارائه نمودند.
گفتنی است اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی به مدت ۱۰ روز در منطقه گلمغان و روستای کنسول کندی به منظور محرومیت زدایی از اقشار نیازمند جامعه در حال برگزاریست.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 312 بار   |   دفعات چاپ: 23 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر