مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی: مخاطبان باید نگاه بسیجی بودن را در عمل ما ببینند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۱ - 15:03 | 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مخاطبان باید نگاه بسیجی بودن را در عمل ما ببینند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی در جلسه شورای پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه اولین توقع ما از اعضای شورای پایگاه مقاومت دانشگاه به عنوان یک بسیجی واقعی، ایثارگری، مهربانی و داشتن اخلاق و منش حسنه است، گفت: مخاطبان باید نگاه بسیجی بودن را در عمل ما ببیند.
وی به ضرورت اجرای امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه و جامعه تاکید کرد و افزود: اگر گفتار و عمل ما یکسان باشد، به خودی خود یک تبلیغ است.
حسنی ادامه داد: اگر می بینیم در جامعه غرب انسانیت حاکم نیست، نشان از عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر در آنجاست.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل دانشگاه را محیطی برای تعلیم و تربیت معرفی و تصریح کرد: پایگاه مقاومت می تواند بهترین الگو و تاثیرگذار در دانشگاه باشد.
وی با بیان اینکه اعضای شورای پایگاه باید به عنوان الگو برای سایرین باشند، خاطرنشان کرد: اخلاق حسنه موثرترین ابزاری است که می تواند در زندگی تاثیرگذار باشد.
دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه در اجرای برنامه های پایگاه جدای از جاذبه باید به نوعی موجب بدبینی نشویم، افزود: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب همه ساله با توجه به نیاز ضروری کشور، شعار سال انتخاب می کنند، نباید این موضوع را یک موضوع عادی تلقی کنیم؛ چراکه راه نجات کشور در تحقق همین شعارهاست و ما نیز باید در راستای تحقیق این شعارها گام برداریم.
وی اجرای فرامین مقام معظم رهبری را اصلی ترین و مهمترین وظیفه پایگاه مقاومت عنوان کرد و خاطرنشان کرد: اعضای شورای پایگاه در جذب جوانان اهتمام ویژه داشته باشند و در فعالیت های خود جدی و دقیق باشند تا رضایت مندی حداکثری حاصل شود.
فنی اصل با بیان اینکه حرکت های پایگاه باید نیازمحور بوده و با توجه به نیازهای دانشگاه حرکت کند، ادامه داد: در اجرای برنامه ها باید به تنوع و عمق برنامه ها توجه شود؛ در همین راستا در حال برنامه ریزی برای اجرای برنامه جامع و بزرگی برای نیمه شعبان هستیم.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی تاکید کرد: در خصوص اجرای برنامه ها، همه امکانات در دانشگاه فراهم است و جای هیچگونه بهانه ای نیست.
گفتنی است در ادامه اعضای شورای پایگاه مقاومت دانشگاه به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 431 بار   |   دفعات چاپ: 43 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر