رئیس دانشگاه محقق اردبیلی: حمایت از کالای ایرانی سیاست دانشگاه محقق اردبیلی در سال ۹۷ است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۱۴ - 11:20 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در سال ۱۳۹۷، سیاست این دانشگاه حمایت از کالای ایرانی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در دیدار نوروزی با کارکنان با بیان این مطلب افزود: تصمیم ما بر این است که کالاهای مصرفی دانشگاه را از تولیدات داخلی خریداری کنیم هر چند قبلا هم این چنین بود.
وی با بیان اینکه سال گذشته برای دانشگاه محقق اردبیلی سال خوبی بود، تصریح کرد: البته در این مورد کارکنان بهتر می توانند قضاوت کنند ولی تصمیم ما بر این است که برنامه های علمی، آموزشی، فرهنگی و دانشجویی را تقویت و تشدید کنیم.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه محقق اردبیلی به هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدهی ندارد، تصریح کرد: معمولا رسم بر این است که میزان رضایت کارکنان از مسئولان مورد سنجش قرار می گیرد اما باید میزان رضایت مسئولان از کارکنان هم مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه شخصا از کارکنان دانشگاه اعم از کارمندان و اعضای هیات علمی راضی هستم، اضافه کرد: فضایی در دانشگاه ایجاد شده است که بدون هیچ استرس و اضطرابی کار می کنیم و این سبب می شود که راندمان کاری بالا رود.
صادقی افزود: شهدا الگویی برای ماها هستند و ما در مسئولیت خود باید به گونه ای عمل کنیم که شرمنده شهدا و ایثارگری های آنها نباشیم.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم و همین شهدا به ما عزت، شرف، آزادی و استقلال دادند.
وی با اشاره به اینکه امروز به برکت خون شهدا، کشورمان در دنیا حرف اول را می زند، ادامه داد: شهدا جان خویش را در راه اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند و این مسئولیت ما را سنگین کرد چرا که باید در راستای تقویت نظام و انقلاب ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
حسنی با اشاره به سنگینی وظایف و مسئولیت در دانشگاه ها افزود: باید بهترین، متعهدترین و متخصص ترین نسل را در دانشگاه ها تربیت کنیم تا بتوانند به جامعه اسلامی خدمت کنند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل تشریح کرد: طبق فرمایش امام خمینی(ره) بهترین سنگر مسجد است زیرا موجب رشد انسان در ابعاد مختلف می شود.
وی با بیان اینکه باید به جهت خدمت در مرکز علم و دانش خدا را شاکر باشیم، ادامه داد: ائمه اطهار برای تربیت مردم رسالت داشتند و دانشگاه هم محل تعلیم و تربیت است.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 574 بار   |   دفعات چاپ: 38 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر