صادقی: سلامت مالی دانشگاه محقق اردبیلی نمونه است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۴ - 11:27 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: سلامت مالی دانشگاه محقق اردبیلی نمونه بوده و این حاکی از شفافیت مالی در این دانشگاه است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر گودرز صادقی در مراسم رونمایی از نرم افزار بودجه ریزی و اعتبارات با بیان این مطلب افزود: مجموعه سالمی در دانشگاه محقق اردبیلی فعالیت می کنند که همه به نوعی ناظر هم بوده و به یکدیگر در اداره دانشگاه کمک می کنند.
وی با بیان اینکه شفافیت مالی دانشگاه مبرهن است، ادامه داد: تلاش ما بر این است که مسائل مالی در اتاق شیشه ای مطرح شود تا ابهاماتی در این زمینه وجود نداشته باشد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد: با درایت در جذب، هزینه کرد و توزیع متوازن بودجه توانسته ایم مسائل مالی و بودجه ای را بدون هیچگونه مشکلی مدیریت کنیم.
دکتر مهرداد محرم زاده معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در وسط زمستان هنوز مشغول فعالیت های عمرانی در دانشگاه هستیم و پروژه های عمرانی را پیش می بریم.
وی با اشاره به اینکه همکاران نباید اسناد مالی را به آخر سال محول کنند، اضافه کرد: انتظار داریم همکاران سرعت العمل لازم را برای ارائه اسناد مالی داشته باشند تا در اسفند ماه با ترافیک اسناد مالی مواجه نشویم.
دکتر بهزاد قربانی مدیر مالی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: با نرم افزار بودجه ریزی و اعتبارات همکارانی که امکان دسترسی به این نرم افزار را دارند، می توانند به صورت آنلاین اسناد مالی را ردیابی کنند.
وی با بیان اینکه مهمترین بحث در سیستم های مالی، سلامت مالی است، تصریح کرد: در خریدهای مالی دنبال با کیفیت ترین محصولات با پایین ترین قیمت هستیم.
محسن عبدی مدیر برنامه، بودجه و تشکیلات دانشگاه محقق اردبیلی گفت: با استفاده از نرم افزار بودجه ریزی و اعتبارات گزارش گیری از سیستم برنامه ریزی و اعتبارات دانشگاه به صورت آنلاین در اختیار مسئولان دانشگاه قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه در این سامانه 20 نفر از پرسنل مدیریت برنامه، بودجه و تشکیلات، مدیریت مالی و عاملین مالی حوزه های مختلف دانشگاه با پشتیبانی کارشناسان مدیریت فناوری مشغول ثبت اسناد دانشگاه هستند، تصریح کرد: مبلغ 107 میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای به تفکیک برنامه، عملیات و فصول هزینه و مبلغ 32 میلیارد تومان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای به تفکیک طرح، پروژه و فصول هزینه ثبت شده اند.
وی با اشاره به اینکه مسئولان دانشگاه با استفاده از این سیستم به صورت بهینه منابع و مصرف خود را مدیریت کنند، افزود: در این سیستم عملکرد مالی دانشگاه به صورت اعتبارات مصوب، تخصیص ماهانه، هزینه های ثبت شده و مانده اعتبارات مصرف نشده به تفکیک مرکز هزینه به صورت آنلاین در دسترس مسئولان مقام مجاز دانشگاه قرار گرفته است.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 702 بار   |   دفعات چاپ: 103 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر