مسابقات انتخابی المپیاد و قهرمانی دانشجویان منطقه سه کشور؛جبری:درتبریز بدنبال افتخارآفرینی هستیم

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - 13:22 | 
مسابقات انتخابی المپیاد و قهرمانی منطقه سوم کشور در رشته هندبال از 15 اسفند به میزبانی شهر تبریز و دانشگاه تبریز  برگزار خواهد شد. در این مسابقات تیم هندبال دانشگاه محقق اردبیلی نیز شرکت خواهد کرد و سرمربیگری این تیم را منصور جبری رئیس هیات هندبال شهرستان اردبیل برعهده دارد.
با سرمربی جوان تیم هندبال دانشگاه محقق مصاحبه ای ترتیب داده ایم که در ادامه آن را خواهید خواند:


آقای جبری تیم از نظر آمادگی در چه وضعیتی قراردارد؟

تمرینات تیم  باتوجه به  اینکه امتحانات پایان ترم شروع شده است، تعطیل شده و این تمرینات بعد از اتمام ایام امتحانات از سر گرفته خواهد شد تا تیم را از نظر بدنی  به شرایط ایده آل خود برسانیم.با توجه به اینکه زمان کافی برای انجام تمرینات بدنسازی نداریم ما فقط به انجام کارهای تاکتیکی خواهیم پرداخت البته تمرینات تیم ما تا چند روز پیش بصورت منظم پیگیری می شد و بچه ها از نظر بدنی در شرایط ایده آلی قرار داشتند.


جبری در مورد هدف و چشم اندازی که برای این مسابقات در نظرگرفته است گفت:

ما برای این مسابقات از قبل برنامه داشتیم و هدف حداقلی ما حضور در بین سه تیم اول این مسابقات می باشدو امیدواریم با برگزاری اردوو همچنین بازی های تدارکاتی در روزهای آتی به آمادگی کامل برسیم  تا  بتوانیم نماینده ی شایسته ای برای دانشگاه باشیم.
 

سرمربی تیم هندبال در مورد انجام بازی های تدارکاتی و برگزاری اردوها افزود:

از تاریخ 1 اسفند تمرینات بصورت  یک جلسه  در روز برگزار خواهد شد و همچنین با هماهنگی های  صورت گرفته از سوی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه  با تیم های هندبال استانی دیدارهای تدارکاتی برگزار خواهیم کرد.
 

جبری ادامه داد:

احتمالا  یک هفته  مانده به مسابقات تمرینات به صورت دو جلسه صبح و بعدازظهر در یک روز برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم هندبال در مورد اسامی بازیکنان اعزامی به این مسابقات گفت:

تا به امروز هیچ بازیکنی از سوی کادر فنی انتخاب نشده است و این بازیکنان در روزهای پایانی از بین بازیکنانی که در تمرینات حضور خواهند داشت انخاب خواهند شد و همچنین دانشجویان ورودی بهمن نیز  این فرصت را دارند که در این تمرینات شرکت کنند.

 


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: هندبال |

دفعات مشاهده: 364 بار   |   دفعات چاپ: 61 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر