پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی حضرت امام خمینی «ره»

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

دارالارشاد

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل

سپاه استان اردبیل

ورود به سایت

9 دی روز وحدت است و در این روز ثابت شد که در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی کوتاه نمی آییم.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - 12:30 | 
در مراسم ویژه‌ای که به مناسبت روز 9 دی در دانشگاه محقق اردبیلی به همت پایگاه مقاومت برگزار گردید رئیس دانشگاه گفت:
 
9 دی روز وحدت است و در این روز ثابت شد که در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی کوتاه نمی آییم.

 
در ابتدای این مراسم دکتر گودرز صادقی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و با بیان خرسندی از حضور  میهمان گرامی سردار امیرخانی تصریح کرد: گاهی حوادثی پیش می آید و کشور در آستانه تحولاتی قرار می گیرد که برای هیچکس خوشایند نیست.
همچنین عنوان کرد نباید همه چیز را گردن استکبار جهانی انداخته و از مسئولیت های خود شانه خالی کنیم. وی عنوان کرد دشمن قلمداد کردن همدیگر در داخل کشور عقلانی نیست، در ادامه متذکر شد، گروهی رهبر معظم انقلاب را دور می زنند و جلوتر از رهبری حرکت می کنند که این کار اصلا قابل قبول نیست.
صادقی اظهار کرد: نباید عده ای به بهانه دفاع از مقام معظم رهبری، افراد را از قطار انقلاب اسلامی پیاده کنند بلکه باید تلاش نماییم با تمامی اختلاف نظرات در کنار همدیگر باشیم.
وی با بیان اینکه نباید به بهانه رویش های جدید، نیروهای قبلی را دفع کرد، گفت: جلوگیری از ریزش ها یک ارزش است و نباید یاران انقلاب اسلامی را از خود دور کنیم.
سردار محمد امیرخانی از فرماندهان بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی (ره) معلمی را شغل انبیا برشمردند چرا که مهمترین وظیفه معلم، هدایت انسان به سوی الله است.
وی با بیان اینکه هدایت انسان به سوی الله زمانی انجام می شود که خود معلم در مسیر و به سوی الله باشد، اظهار کرد: بدون حضور در ریل رسیدن به الله نمی توان فرد دیگری را به این سمت هدایت کرد.
امیرخانی اضافه کرد: حاکمیت مطلق از آن خداوند متعال است و به جز الله کسی نمی تواند بر انسان حاکمیت مطلقی داشته باشد.
این فرمانده بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: داعش یک شبه به وجود نیامده است بلکه یک پروژه بلند مدت است.
وی با اشاره به گفته مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «حماسه 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد»، اظهار کرد: حضور در مراسم گرامیداشت سالروز 9 دی توفیق است و خیلی ها از ترس منافع مالی و دنیوی شرکت نمی کنند.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: انسان از روز خلقت در مسیر آزمایش و فتنه قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: در فتنه 88، تقلب بهانه بود و اصل نظام و انقلاب را هدف خود قرار داده بودند که روز عاشورا حق از باطل جدا شد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 512 بار   |   دفعات چاپ: 68 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر