رئیس دانشگاه محقق اردبیلی: 80 درصد دانشجویان، غیر بومی هستند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۲۲ - 16:14 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: حدودا 80 درصد دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی غیربومی استان اردبیل هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر گودرز صادقی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب افزود: در زمینه آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها، آمارهای دانشگاه محقق اردبیلی مناسب است.
وی با بیان اینکه با ناهنجاری برخورد قاطع می کنیم، تصریح کرد: این برخوردها زمانی انجام می شود که فرد چارچوب ها را رعایت نکند.
صادقی با اشاره به اینکه در گزینش و انتخاب مسئولان دانشگاه دقت لازم انجام می شود، اضافه کرد: روی مسائل مذهبی حساسیت خاصی داریم و از اجرای برنامه های مذهبی استقبال می کنیم.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد: روسای دانشکده ها طی انتخاباتی با رای اعضای هیات علمی دانشکده ها انتخاب می شوند که قبلا تصمیم بر این بود که این انتخابات 4 سال یکبار برگزار شود اما طبق تصمیمات اتخاذ شده اخیر، انتخابات دو ساله خواهد بود و به زودی انتخابات برخی دانشکده ها برگزار می شود.
دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: از ابتدای امسال 495 برنامه فرهنگی در دانشگاه اجرا شده است.
وی با بیان اینکه تشکل ها بخشی از برنامه های خود را در خوابگاه ها اجرا کنند، ادامه داد: برای اجرای برنامه در خوابگاه ها حمایت و استقبال می کنیم چرا که کار فرهنگی به هر تعداد باشد، باز هم جای کار وجود دارد.
یادآور می شود در این جلسه از 4 نفر برگزیده مسابقه «به رنگ فرهنگ» با اهدای لوح و جوایزی تجلیل شد.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1086 بار   |   دفعات چاپ: 139 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر