حضور دانشگاه محقق اردبیلی در دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۹ - 09:35 | 
نایب رئیس شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه محقق اردبیلی از حضور این دانشگاه در دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر مهرداد محرم زاده با بیان اینکه دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ ها و مراکز علمی کشور در حوزه مدیریت سبز 15 مهرماه سالجاری با حضور سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان برنامه و بودجه ، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در محل سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز به کار کرد، گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه معرفی دستاوردها و ایده های علمی و اجرایی در زمینه استفاده بهتر از انرژی های پاک و مدیریت مصرف انرژی می باشد .
وی افزود: دستاوردهای دانشگاه ها در زمینه استفاده از انرژی های نو و تجدیدپذیر، مدیریت منابع انرژی در زمینه سوخت و روشنایی در دانشگاه ها، بازچرخانی پساب ها و فاضلاب ها برای استفاده مجدد در فضای سبز و سایر دستاوردها، در این نمایشگاه معرفی و به نمایش گذاشته شد.
محرم زاده ادامه داد: با توجه به تاکیدات مسئولان دانشگاه و همچنین شورای راهبری مدیربت سبز دانشگاه بر لزوم پیاده سازی سیاست های کلی حوزه مدیریت سبز در دانشگاه محقق اردبیلی، با یاری خداوند تبارک و تعالی، خوشبختانه، شاهد دستاوردهای خوب و موفقی در این حوزه طی چند سال اخیر در سطح دانشگاه هستیم که دستاوردهای اجرایی این اقدامات، در نمایشگاه فوق الذکر معرفی و به نمایش گذاشته شدند.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه امسال ٣٩ دانشگاه برتر در این زمینه از سراسر کشور انتخاب و در این نمایشگاه دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشته بودند، خاطرنشان کرد: دانشگاه محقق اردبیلی نیز با توجه به فعالیت ها و اقدامات اجرایی موفق در حوزه مدیریت سبز، دارای غرفه در این نمایشگاه بود .
گفتنی است این نمایشگاه 18 مهرماه سالجاری با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای لوح یادبود به دانشگاه های شرکت کننده به کار خود پایان داد .


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1563 بار   |   دفعات چاپ: 112 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر