سخنی از بهشت
اوقات شرعی

صلوات خاصه اما رضا (ع)

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام .flv

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام
ورود به سایت

برگزاری جلسه تجلیل از کارکنان حوزه دانشجویی و هماهنگی و آماده سازی برای سال تحصیلی 97-96 برگزاری جلسه تجلیل از کارکنان حوزه دانشجویی و هماهنگی و آماده سازی برای سال تحصیلی۹۷-۹۶

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۲ | 
برگزاری جلسه تجلیل از کارکنان حوزه دانشجویی و توجیه و هماهنگی و آماده سازی خوابگاهها برای سال تحصیلی۹۷-۹۶ 
 
AWT IMAGE
به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و دانشجویی، جلسه تجلیل از کارکنان حوزه دانشجویی و توجیه مسئولان خوابگاهها برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر حراست و مدیر امور دانشجویی روز چهارشنبه ۲۲شهریور۹۶ در مهمانسرای دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر عباس فنی اصل ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای مسئولان خوابگاهها تأکید کرد شما باید اهل ابتکار و اهل پیش بینی باشید و در کار خود با جدیت تلاش کنید.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ما تلاش می کنیم در جهت رفاه حال دانشجویان قدم برداریم و یکی از کارهای انجام شده در سال جاری تأمین هزینه های مالی و رفاهی ۱۱۸ دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد با اعتبار۷۰ میلیون تومان برای این افراد در دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.
دکتر فنی اصل افزود: یکی از کارهای مهم و در دست اجرا توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی ایجاد شهرک خوابگاهی دختران و تمرکز خوابگاههای دانشجویی است که با احداث شهرک خوابگاهی و تمرکز آن در یک جا مشکلات خوابگاهی را کاهش خواهیم داد.
  وی ادامه داد: برای اولین بار کلیه فروشگاههای خوابگاههای دانشجویی به صورت رایگان و بدون مزایده در اختیار «دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد» در دانشگاه محقق اردبیلی قرار خواهد گرفت و مسئولین فروشگاههای خوابگاهها مواد غذایی مورد نیاز دانشجویان را  با تخفیف به آنها عرضه خواهند نمود.
در ادامه جلسه مدیر حراست دانشگاه، علیرضا دستور ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان خوابگاهها در ابتدای بحث خود به موارد امنیتی در خوابگاههای دانشجویی اشاره کرد و گفت: باید احساس مسئولیت در کار خود داشته باشید، با جدیت و علاقه کار کنید و مراقب اموال دانشگاه باشید.
 وی تأکید کرد: در شروع سال تحصیلی در حین گشاده رویی و فراغ بال با دانشجویان و خانواده آنها در چارچوب قانون و بخش نامه های دانشگاه عمل کنید، تا دانشجویان با رفتار خوب و منصفانه شما جذب دانشگاه شوند.
در ادامه برنامه دکتر گلی مدیر امور دانشجویی ضمن تشکر از کارکنان حوزه دانشجویی گفت: ما برنامه جامع ۵ ساله خدمات دانشجویی را تدوین کرده ایم و براساس این برنامه ۵ ساله کارها را انجام می دهیم .
 وی بیان کرد: در سه محور ۱-الکترونیکی کردن خدمات دانشجویی ۲-اسکان مهمانان تابستانی که از قِبَل این کار حدود یک میلیارد درآمدزایی شده است و ۳- تعمیرات و تجهیزات خوابگاههای دانشجویی  فعالیت و تلاش می کنیم.
 
AWT IMAGE
***
AWT IMAGE
***
AWT IMAGE
***
 
 گفتنی است جلسه با تقدیر از کارکنان مدیریت امور دانشجویی توسط معاون و مدیر این حوزه پایان یافت.


کد امنیتی را در کادر بنویسید