[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
ریاست دانشکده::
معاونت آموزشی - دانشجویی::
معاون‌پژوهشی‌وتحصیلات‌تکمیلی::
گروه های آموزشی::
فرم های اداری و مالی::
معرفی افراد::
شناسنامه فرهنگی اساتید::
مرکز کامپیوتر::
کتابخانه::
فرم های آموزشی و پژوهشی::
اخبار و رویداد های دانشکده::
انجمن های علمی دانشکده::
::
گروه هنر

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
زیربخش‌های پایگاه
:: طی مراسمی با اهدای لوحی از کارمندان بسیجی نمونه دانشکده ادبیات و علوم انسانی، جناب آقایان مهران باقلاچی و آصف رزمجو تجلیل شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۱ | 
طی مراسمی با اهدای لوحی از کارمندان بسیجی نمونه دانشکده ادبیات و علوم انسانی، جناب آقایان مهران باقلاچی و آصف رزمجو تجلیل شد.
دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به ضرورت اخلاق مداری تصریح کرد: باید اخلاق نبوی را در همه حال رعایت کنیم چرا که اخلاق از سفارشات بزرگان دینی است.
وی با بیان اینکه کارمندان بسیجی باید با ارتقای راندمان کاری الگویی برای دیگر کارمندان باشند، تصریح کرد: بهترین کار برای نظام و انقلاب خدمت به مردم و صاحبان اصلی نظام و انقلاب است.
صادقی با اشاره به اینکه باید خدمت مطلوب به مردم را در دستور کار خود قرار دهیم، ادامه داد: خدمت به مردم در همه حال و در هر پستی امکانپذیر است.
دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: هم اکنون حدود 300 نفر از کارکنان دانشگاه عضو پایگاه مقاومت دانشگاه هستند.
وی با بیان اینکه از ابتدای سالجاری 88 برنامه توسط پایگاه مقاومت دانشگاه اجرا شده است، ادامه داد: در این مدت 120 کارت عضویت صادر یا تمدید شده و 17 عضو جدید هم جذب کرده ایم.
فنی اصل با اشاره به اینکه پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی فعال و پویا است، اضافه کرد: پایگاه در مسیر ولایت حرکت کرده و دنبال پیاده کردن منویات مقام معظم رهبری است.
فرمانده پایگاه مقاومت و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد: ما در پایگاه مقاومت اصل نظام و انقلاب را در نظر می گیریم.
سرهنگ وحید جمشیدی مسئول بسیج کارمندان سپاه اردبیل با بیان اینکه بسیج جناحی نیست، گفت: بسیج متعلق به انقلاب اسلامی است و نباید آن را در دسته بندی های سیاسی قرار داد.
وی با بیان اینکه جناحی کردن بسیج قطعا به بسیج ضربه خواهد زد، تصریح کرد: امروز دسته بندی به صورت انقلاب و ضد انقلاب است و ما خاک پای انقلابیون هستیم.
AWT IMAGE
___________________________________________________________________________________

AWT IMAGE
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
دفعات مشاهده: 419 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
Faculty of Humanities
Persian site map - English site map - Created in 0.154 seconds with 937 queries by yektaweb 3501