سخنی از بهشت
اوقات شرعی

صلوات خاصه اما رضا (ع)

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام .flv

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام
ورود به سایت

دیدار اعضای پایگاه مقاومت دانشگاه با سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی دیدار اعضای پایگاه مقاومت دانشگاه با سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱۹ | 
دیدار اعضای پایگاه مقاومت دانشگاه  با سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی
AWT IMAGE
به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و دانشجویی، اعضای پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی صبح روز یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶ با نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق دیار کردند.
در ابتدای جلسه دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت گفت: برنامه های پایگاه مقاومت با اخلاص و برکت به پیش می رود و پایگاه مقاومت به طور مکرر در استان و کشور به عنوان پایگاه برتر شناخته شده است.
فرمانده پایگاه مقاومت گفت: در سال ۱۳۹۶ در شش ماهه اول ۸۸ برنامه در حوزه های مختلف (فرهنگی،مذهبی،اجتماعی،سیاسی و بصیرتی) اجرا شده است و میانگین برنامه بطور متوسط برای هر هفته ۴/۴ برنامه است.
دکتر فنی اصل به تعدادی از برنامه های اجرا شده در پایگاه اشاره نمود که عبارتند از: اعزام جمعی از اساتید و کارمندان دانشگاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب راهیان نور برای اولین بار، اعزام جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه به ارتفاعات آبشار نیل رود جوکندان برای اولین بار،برگزاری مسابقه فرهنگی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برای اولین بار و صدور گواهینامه شرکت در دوره برای ۳۸۷ نفر.
 
AWT IMAGE
در ادامه جلسه، دکتر کیوان بهجو مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی به برنامه های فرهنگی اجرا شده در دانشگاه اشاره نموده و گفت: برنامه های فرهنگی دانشگاه نیاز به شناخت،آسیب شناسی و شاخص سازی دارد و علاوه بر رشد کمی برنامه ها بایستی توسعه کیفی فعالیت ها نیز در نظر گرفته شود.
دکتر کیوان بهجو ادامه داد در سال ۹۶ تعداد۵۲۷ برنامه در دانشگاه محقق اجرا شده بود اما تعداد برنامه ها در سال ۹۵ از ۵۲۷ برنامه به ۹۳۵ برنامه افزایش یافت.
ایشان افزود: نتیجه توسعه کیفی و رشد کمی به صورت مشهود در افتخارات معاونت گویاست که در دو سال اخیر بیش از ۱۰۰ مقام منطقه ای و ملی در حوزه معاونت فرهنگی ثبت و کسب شده است.
عضو هیأت علمی دانشگاه بیان کرد: با وجود رشد شش برابری نرخ تنوع برنامه ها، قابل اذعان است که نرخ تنوع را می توان تا ۴۰درصد دیگر افزایش داد.
 در ادامه جلسه حجت الاسلام عبداله حسنی سرپرست نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت:حقیقت قرآن ولایت است و انقلاب اسلامی تداوم راه ولایت فقیه است.
حجت الاسلام حسنی گفت: همه ما باید دست به دست هم داده و با کمک هم کارها را پیش ببریم و با ایجاد صفا و صمیمیت در بین همکاران به انجام وظیفه بپردازیم.
وی تأکید کرد واجبترین کار ما برپا داشتن نماز است و باید کاری بکنیم که مسأله نماز با استقبال مواجه شود.
سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه گفت: ما دانشگاهیان باید با استدلال و منطق که سیره اهل بیت علیهم السلام بود با مسائل برخورد کنیم چون با تحکم و زور کارها حل نمی شود.
وی در پایان به مسأله امر به معروف و نهی از منکر و تبلیغ چهره به چهره اشاره نمود.
 


کد امنیتی را در کادر بنویسید