سخنی از بهشت
اوقات شرعی

صلوات خاصه اما رضا (ع)

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام .flv

صلوات خاصه امام رضا علیه السلام
ورود به سایت

برگزاری جلسه شورای هماهنگی فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای استان اردبیل به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزاری جلسه شورای هماهنگی فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای استان اردبیل به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱۴ | 
جلسه شورای هماهنگی فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد
 
AWT IMAGE
به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و دانشجویی، جلسه شورای هماهنگی فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای استان اردبیل در اتاق شورای دانشگاه محقق با حضور تعدادی از روسا و معاونین فرهنگی  دانشگاهها روز سه شنبه ۱۴ شهریور برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر فنی اصل در خصوص هماهنگی و هم افزایی در اجرای برنامه هایی مثل دستجات عزاداری ماه محرم توسط دانشگاهیان(اساتید و کارمندان) که به نوعی می تواند در دانشگاهها مشترک و همسو باشد تأکید نمود.
رئیس شورای هماهنگی فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای استان اردبیل گفت: علاوه بر برگزاری برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در دانشگاه، در بحث ورودی های سال جدید بخاطر مقارن بودن با ماه محرم، امسال جشن ورودی های جدید نخواهیم داشت بلکه برنامه ای تحت عنوان «آشنایی ورودیهای جدید با دانشگاه »تدارک خواهیم دید.
AWT IMAGE
 در ادامه جلسه سرپرست نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، حجت الاسلام حسنی ضمن تبریک عید غدیر خم در ابتدای سخنان خود گفت: انقلاب اسلامی برگرفته از انقلاب علوی و مهدوی است.
وی گفت: باید قدر این موقعیت و مسئولیت خود را بدانیم و به خدمت کردن خود در عرصه علم و فرهنگ افتخار کنیم.
وی در ادامه افزود: اگر ما نقش خود را در دانشگاه درست ایفا کنیم تأثیرگذاری ما در دانشگاه بیشتر خواهد شد.
ایشان تأکید کرد: اقامه نماز و گسترش فرهنگ نماز در دانشگاه را بایستی جدی بگیریم تا با گسترش فرهنگ نماز در دانشگاه آثار و برکات نماز را در جامعه مشاهده نمائیم.
 


کد امنیتی را در کادر بنویسید