وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی: در انتخابات پیش رو دانشگاهیان پیشگام باشند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۲۶ | 

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در انتخابات پیش رو دانشگاهیان پیشگام باشند.

AWT IMAGE

به گزارش روابط عمومی و بین الملل دانشگاه، سید محمد حسینی در همایش «انتخابات در گرو بصیرت» به همت جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه اگر به جوانان متعهد و متخصص میدان بدهیم، کارهای بزرگی انجام می دهند، گفت: در انتخابات پیش رو همه مردم و به ویژه قشر دانشگاهی باید پیشگام باشند، تا مردم به دور از عواطف و احساسات با واقعیت سر و کار داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید بررسی شود که این مسیر فعلی کشور به سمت پیشرفت است یا درجا می زنیم، افزود: دانشجویان می توانند به عنوان نیروهای پیشگام انقلاب برای روشنگری و بصیرت افزایی در میان مردم حضور یابند.

حسینی عدم صداقت را توهین به درک و شعور مردم عنوان و تصریح کرد: در همه جای دنیا تحولاتی ایجاد شده است که این تحولات می تواند منجر شود تا ما تکیه بیشتری به قشر جوان داشته باشیم.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در نظام مردم سالاری دینی فرصتی برای نقش آفرینی مردم وجود دارد و مردم قدرت انتخاب برای تغییر دارند، خاطرنشان کرد: هر موقع مدیریت های ضعیف روی کار باشند، اشکالاتی به وجود خواهد آمد.

وی با بیان اینکه اکنون شاهد افزایش بیکاری در کشور هستیم، تاکید کرد: در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده است که دولت باید نرخ بیکاری را از ۱۲ درصد به ۸ درصد برساند و با این کار باید سالانه بالغ بر یک میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد شود.

گفتنی است در ادامه وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی به سئوالات دانشجویان پاسخ گفت.

AWT IMAGEکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 1409 بار   |   دفعات چاپ: 89 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر