برگزاری کارگاه اخلاق حرفه ای در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ | 

کارگاه فرهنگی با عنوان «اخلاق حرفه ای» در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

AWT IMAGE

به گزارش روابط عمومی و بین الملل دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیف اله مدبر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به بحث «نگاه» در اسلام، آنرا در سه بخش «نگاه به خود»، «نگاه به مسئولیت و مسئولان» و «نگاه به دانشجو» مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی تاکید کرد: نگاه استاد می بایست نگاه زیبا و خوشبینانه باشد و یک استاد دین مدار و توحید مدار همیشه نگاه انتقادی اصلاح گرا باید داشته باشد نه نگاه تخریبی.

مدبر همچنین رابطه بین استاد و دانشجو را همانند رابطه پدر و فرزند عنوان کرد و افزود: استاد همانند یک پدر است که دانشجو را از نظر علمی و اخلاقی تربیت می کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به نشانه های یک استاد اشاره نمود و گفت: استاد خوب سه نشانه دارد؛ علم، حلم و سکوت؛ در همین راستا استاد نباید مبلّغ خودش باشد و برای اثبات خود متوسل به زور شود.

دکتر بهروز میرزایی رئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه نیز از اجرای منظم برنامه های فرهنگی این دانشکده در طول سال خبر داد و خاطر نشان کرد: همکاران هیأت علمی دانشکده از موضوعات مطرح شده در این جلسات بسیار خوب استقبال می کنند.

گفتنی است در ادامه حاضرین ضمن ایراد نظرات خود، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

AWT IMAGEکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 1618 بار   |   دفعات چاپ: 60 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر