ورود به سایت

جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ | 

به مناسبت سی و هشتمین سالگرد بازگشت حضرت امام (ره) و آغاز دهه مبارک فجر مراسمی تحت عنوان جشن انقلاب روز سه شنبه دوازدهم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیف اله مدبر مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، پروفسور مهرداد محرم زاده معاون محترم اداری و مالی دانشگاه، دکتر بهروز میرزایی رئیس محترم دانشکده فنی و مهندسی به همراه اساتید، کارکنان و دانشجویان در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.
رئیس دانشکده فنی مهندسی ضمن خوش آمدگویی هدف از برگزاری این مراسم را زنده نگه داشتن اهداف انقلاب عنوان کرد و افزود با پیروی از منویات مقام معظم رهبری می توان راه و مسیر انقلاب را به درستی پیمود و به آرمان های مورد نظر بنیانگذار کبیر انقلاب دست یافت.
 در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیف اله مدبر به لزوم حمایت از تولیدات داخلی اشاره کرد و اهمیت دادن به تولید داخل را از  مهمترین وظایف متخصصان و مهندسان کشور عنوان نمود. دکتر مدبر نقش دانشکده فنی و مهندسی را در تولیدات داخلی مهم دانسته و تاکید کرد زمانی می توان به بالندگی رسید که اقلام اساسی مورد نیاز خود را از طریق دانش داخلی به تولید برسانیم.
در پایان کیک تولد سی و هشت سالگی انقلاب توسط مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ومعاون محترم اداری و مالی دانشگاه بریده شد و از حاضران پذیرایی به عمل آمد.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 1673 بار   |   دفعات چاپ: 271 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر